Кавоварка Severin KA 4825 нержавіюча сталь
Фото 9 |
Severin KA 4825 нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin KA 4825 нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Severin Ekspres do kawy o mocy 1000 W KA 4825 szczotkowana stal nierdzewna | 185 zł |
Przelewowy Severin KA 4825 AGDM-EKS-SVN-073 | 185 zł |
Ekspres przelewowy Severin KA 4825 Srebrny | 212 zł |
Severin KA 4825 | 219 zł |
Ekspres przelewowy SEVERIN KA 4825 | 185 zł |
Severin KA 4825 | 219 zł |
Przelewowy ekspres do kawy SEVERIN KA 4825 | 270 zł |
Додаткові функції і можливості кавоварки Severin KA 4825:
- Протикраплинна система
РекомендуємоПорівняти в таблиці →