Кавоварка Severin KA 4479
Фото 6 |
Severin KA 4479 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin KA 4479
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ekspres przelewowy Severin KA 4479 Czarny | 159 zł |
Severin KA 4478 ekspres do kawy, biały 805990 | 169 zł |
Ekspres przelewowy SEVERIN KA 4478 | 153 zł |
Ekspres do kawy przelewowy SEVERIN 4478 BIAŁY 800W | 153 zł |
Przelewowy ekspres do kawy SEVERIN KA 4478 | 159 zł |
Ekspres do kawy przelewowy SEVERIN 4478 BIAŁY 800W | 176 zł |
Ekspres przelewowy SEVERIN KA 4479 | 160 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →