Кавоварка Ariete Vintage 1342/05 синій (00M134205AR0)
Фото 5 |
Ariete Vintage 1342/05 синій |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 1342/05 синій
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ariete 1342 1342BL ekspres do kawy na 12 filiżanki w stylu vintage 2000 W | 349 zł |
Ekspres ARIETE 134205 | 329 zł |
Ekspres przelewowy Ariete 1342/05 Vintage | 329 zł |
Ekspres przelewowy ARIETE Vintage 134205 | 332 zł |
Ariete Vintage 1342 Niebieski | 329 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Ariete Vintage 1342/05
Ціни на Ariete Vintage 1342/05 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 1342/03 бежевий | від 315 zł | 13 пропозицій | ||
Ariete Vintage 1342/04 зелений | від 319 zł | 11 пропозицій | ||
Ariete Vintage 1342/05 синій | від 329 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →