Ekspres do kawy Ariete Vintage 1342/05 granatowy (00M134205AR0)
Zdjęcia 5 |
Ariete Vintage 1342/05 granatowy |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Vintage 1342/05 granatowy
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete 1342 1342BL ekspres do kawy na 12 filiżanki w stylu vintage 2000 W | 349 zł |
Ekspres ARIETE 134205 | 329 zł |
Ekspres przelewowy Ariete 1342/05 Vintage | 329 zł |
Ekspres przelewowy ARIETE Vintage 134205 | 332 zł |
Ekspres ARIETE 134205 | 329 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Ariete Vintage 1342/05
Ceny na Ariete Vintage 1342/05 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 1342/03 beżowy | od 315 zł | 14 oferty | ||
Ariete Vintage 1342/05 granatowy | od 329 zł | 11 oferty | ||
Ariete Vintage 1342/04 zielony | od 319 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →