Czajnik elektryczny Ariete Vintage 2868/03 beżowy (00C286803AR0)
Zdjęcia 5 |
Ariete Vintage 2868/03 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Vintage 2868/03 beżowy
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete Vintage Wasserkocher 1L beige 2868/03 | 189 zł |
Czajnik ARIETE 2868/03 Beżowy | 180 zł |
Czajnik elektryczny Ariete Vintage Piccolo 2868/03 | 169 zł |
Czajnik ARIETE 2868/03 Beżowy | 180 zł |
**WYSYŁKA 24H** Czajnik ARIETE 2868/03 Vintage Piccolo (kolor BEŻOWY) prod | 169 zł |
**WYSYŁKA 24H** Czajnik ARIETE 2868/03 Vintage Piccolo (kolor BEŻOWY) prod | 169 zł |
Modyfikacje Ariete Vintage 2868/03
Ceny na Ariete Vintage 2868/03 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 2868/03 beżowy | od 169 zł | 7 oferty | ||
Ariete Vintage 2868/05 granatowy | od 169 zł | 10 oferty | ||
Ariete Vintage 2868/04 zielony | od 169 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →