Подрібнювач Ariete Vintage 438/03 бежевий (00C043803AR0)
Фото 11 |
Ariete Vintage 438/03 2022 рікVintage |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 438/03 бежевий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ariete Vintage 438/03 0,6l | 150 zł |
**WYSYŁKA 24H** Szatkownica ARIETE 438/03 Vintage chopper (kolor BEŻOWY) p | 134 zł |
Модификації Ariete Vintage 438/03
Ціни на Ariete Vintage 438/03 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 438/03 бежевий | від 150 zł | 3 пропозиції | ||
Ariete Vintage 438/04 зелений | від 139 zł | 9 пропозицій | ||
Ariete Vintage 438/05 синій | від 139 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →