Подрібнювач Ariete Vintage 438/04 зелений (00C043804AR0)
Фото 9 |
Ariete Vintage 438/04 2022 рікVintage |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 438/04 зелений
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Szatkownica Ariete 438/04 Vintage | 139 zł |
Ariete Vintage 438/04 0,6l | 149 zł |
Rozdrabniacz Ariete Szatkownica Ariete 438/04 Bezpieczne zakupy z dostawą | 165 zł |
Rozdrabniacz Ariete 438/04 400W 600Ml 2 Poziomy | 139 zł |
Ariete Vintage 438/04 0,6l | 149 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Ariete Vintage 438/04
Ціни на Ariete Vintage 438/04 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 438/03 бежевий | від 134 zł | 6 пропозицій | ||
Ariete Vintage 438/04 зелений | від 134 zł | 11 пропозицій | ||
Ariete Vintage 438/05 синій | від 134 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →