Електрочайник Ariete Vintage 2877/04 зелений (00C287704AR0)
Фото 7 |
Ariete Vintage 2877/04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete Vintage 2877/04 зелений
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ariete 2877GR Wasserkocher Vintage 2877 | 249 zł |
Czajnik ARIETE 287704 | 240 zł |
Ariete 287704 Vintage 1,7l 2000W | 219 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Ariete Vintage 2877/04
Ціни на Ariete Vintage 2877/04 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 2877/03 бежевий | від 217 zł | 19 пропозицій | ||
Ariete Vintage 2877/04 зелений | від 219 zł | 10 пропозицій | ||
Ariete Vintage 2877/05 синій | від 219 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →