Електрочайник ETA Storio 9186 90030 червоний (ETA918690030)
Відео 1Фото 9 |
ETA Storio 9186 90030 2022 рікзнімна кришка |
|
Storio - досить широка дизайнерська лінійка сучасної техніки від бренду ETA. Основу декору складає стиль Retro. Це потужний, надійний та привабливий пристрій, що дозволяє зробити нагрівання води швидким та комфортним. Для системи електропідключення використовується конектор Strix. Електрочайник ETA Storio 9186 90030 можна включати, відключати, знімати з підставки та встановлювати назад не менше 12 000 циклів поспіль.
У цій моделі передбачено повне від'єднання кришки. Відкрита шийка дозволяє зручно наповнювати колбу та ретельно мити внутрішні поверхні. Корпус отримав теплоізольовану конструкцію, завдяки чому зовнішні стінки запобігають можливості одержання опіків, при цьому гаряча вода набагато довше зберігає температуру. Нагрів контролюється автоматичною системою управління. Захист заснований на запобіжнику, який запобігає перегріву корпусу, включенню без води та википанню рідини. Паралельно з електрочайником у дизайнерську лінійку Storio входять: кавоварка, блендер, кухонний комбайн, ваги та тостер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Купити ETA Storio 9186 90030 червоний
Усі ціни 11 →ETA 918690030 INOX CZERWONY 8590393255962 | 200 zł |
Czajnik ETA Storio 9186 90030 Czerwony | 200 zł |
ETA Storio 9186 90030 1,7l 2150W | 200 zł |
Czajnik Eta Storio 918690030 Czerwony | 199 zł |
Модификації ETA Storio 9186 90030
Ціни на ETA Storio 9186 90030 |
---|---|---|---|---|
ETA Storio 9186 90040 бежевий | від 199 zł | 12 пропозицій | ||
ETA Storio 9186 90030 червоний | від 199 zł | 12 пропозицій | ||
ETA Storio 9186 90020 чорний | від 199 zł | 10 пропозицій |