Mikser planetarny Ariete Vintage 1588/04 zielony (00C158804AR0)
Zdjęcia 4 |
Ariete Vintage 1588/04 zielony 2020 rokVintage |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Vintage 1588/04 zielony
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete Vintage Küchenmaschine grün 1588 04 | 659 zł |
Robot kuchenny planetarny ARIETE Vintage 1588/04 2400W | 595 zł |
Robot planetarny Ariete 1588/04 Vintage | 599 zł |
Ariete 1588/04 AGDM-ROB-ARE-004 | 599 zł |
Robot kuchenny planetarny ARIETE Vintage 1588/04 2400W | 595 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Ariete Vintage 1588/04:
- Bryzgoszczelna pokrywa z otworem do dodawania składników
Modyfikacje Ariete Vintage 1588/04
Ceny na Ariete Vintage 1588/04 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 1588/03 beżowy | od 599 zł | 11 oferty | ||
Ariete Vintage 1588/05 granatowy | od 548 zł | 13 oferty | ||
Ariete Vintage 1588/04 zielony | od 595 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →