Czajnik elektryczny Ariete Vintage 2877/05 granatowy (00C287705AR0)
Zdjęcia 4 |
Ariete Vintage 2877/05 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Vintage 2877/05 granatowy
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete Vintage 2877 Projekt czajnika elektrycznego 2000 W 17 l stal nierdz | 239 zł |
Czajnik elektryczny Ariete 2877/05 Vintage | 229 zł |
Czajnik ARIETE 287705 | 219 zł |
Czajnik ARIETE 287705 | 219 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Ariete Vintage 2877/05
Ceny na Ariete Vintage 2877/05 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 2877/03 beżowy | od 217 zł | 18 oferty | ||
Ariete Vintage 2877/05 granatowy | od 219 zł | 12 oferty | ||
Ariete Vintage 2877/04 zielony | od 219 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →