Czajnik elektryczny Ariete Vintage 2869/03 beżowy (00C286903AR0)
Zdjęcia 4 |
Ariete Vintage 2869/03 |
|
Model w stylu vintage w metalowej obudowie o wysokiej wytrzymałości. W jego głębi ukryty jest element grzejny pokryty stalą nierdzewną o mocy 2000 W. Kolba czajnika elektrycznego ma pojemność 1,7 litra - odpowiedni znak maksymalnego poziomu wody jest zaznaczony na podziałce wskazań, dla której można było przeznaczyć miejsce we wnęce między mocowaniami uchwytów. Symetryczny kształt rękojeści Ariete 2869 zapewnia wygodny chwyt zarówno dla prawej, jak i lewej ręki.
Proces gotowania jest uruchamiany przez mechaniczny wyłącznik umieszczony w pobliżu dolnego mocowania uchwytu. Podczas gotowania czajnik elektryczny wyłącza się automatycznie, a jeśli w zbiorniku nie ma wody, po prostu się nie włączy. W kategorii wyposażenia dodatkowego modelu znajduje się wymienny filtr siatkowy, który zatrzymuje drobne cząstki osadu i kamienia. Urządzenie opiera się na obrotowej podstawie i może być na niej montowane w dowolnej pozycji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Kup Ariete Vintage 2869/03 beżowy
Wszystkie ceny 11 →Czajnik elektryczny Ariete 2869/03 Vintage | 239 zł |
Ariete Vintage 2869 03 AGDM-CZAJ-ARE-016 | 229 zł |
Czajnik ARIETE 2869/03 | 229 zł |
Czajnik ARIETE 2869/03 | 239 zł |
Zabytkowy styl
Czajniczek reprezentujący serię Vintage marki Ariete wykonany jest we wzornictwie odpowiadającym nazwie linii. Charakterystyczny kształt i chromowane detale uzupełnia przyjemna kolorystyka. Wersja beżowa nie jest jedyna, klienci mogą również wybrać kolory alternatywne, np. jasnoniebieski.
Dobrze komponuje się z modelem i innymi markowymi małymi urządzeniami kuchennymi, na przykład ekspresem do kawy Ariete 1342.
Solidna obudowa i szybkie nagrzewanie
Stalowa kolba o pojemności 1,7 litra wody przyczynia się do ogólnej wytrzymałości instrumentu. Ta objętość wystarczy dla prawie każdej rodziny, w tym przy przyjmowaniu gości. Dzięki grzałce o mocy 2000 W nie będziesz musiał długo czekać na gotowanie wody. Wdrożono tu również tradycyjne systemy bezpieczeństwa: automatyczne wyłączenie następuje zarówno podczas gotowania, jak i gdy w kolbie nie ma wody.
Praktyczność i wygoda
Ariete 2869/03 jest wyposażony w zdejmowaną pokrywę. Zapewni łatwość wypełniania i oczyszczania powierzchni wewnętrznych. Dostępne jest wyjmowane sitko, aby zapobiec przedostawaniu się kamienia do filiżanek. Jest też antypoślizgowy uchwyt z miękką w dotyku powłoką, a pod nim znajduje się okienko wskaźnika poziomu wody. Inne cechy warte podkreślenia to znajoma podstawa 360 stopni, metrowy przewód zasilający, podświetlenie mechanicznego przycisku zasilania.
W recenzjach właściciele wspominają, że minimalna ilość wody do ogrzewania zaczyna się od litra, co jest niewygodne, jeśli potrzebujesz tylko 1 - 2 szklanek wrzącej wody. Poza tym Ariete 2869/03 jest godnym przedstawicielem rodziny retro czajników z odpowiednią ceną.
Modyfikacje Ariete Vintage 2869/03
Ceny na Ariete Vintage 2869/03 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 2869/03 beżowy | od 215 zł | 11 oferty | ||
Ariete Vintage 2869/05 granatowy | od 238 zł | 9 oferty | ||
Ariete Vintage 2869/04 zielony | od 229 zł | 12 oferty |