Czajnik elektryczny Ariete Vintage 2869/04 zielony (00C286904AR0)
Zdjęcia 4 |
Ariete Vintage 2869/04 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Vintage 2869/04 zielony
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete 2869GR Wasserkocher Vintage 2869/04 | 259 zł |
Czajnik ARIETE 2869/04 | 239 zł |
Czajnik elektryczny Ariete 2869/04 Vintage | 239 zł |
Czajnik ARIETE 2869/04 | 239 zł |
Ariete 286904 Vintage 1,7l 2000W | 239 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Ariete Vintage 2869/04
Ceny na Ariete Vintage 2869/04 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 2869/03 beżowy | od 229 zł | 10 oferty | ||
Ariete Vintage 2869/05 granatowy | od 238 zł | 9 oferty | ||
Ariete Vintage 2869/04 zielony | od 229 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →