Czajnik elektryczny ETA Storio 9186 90040 beżowy (ETA918690040)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
ETA Storio 9186 90040 2022 rokzdejmowana pokrywa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Storio 9186 90040 beżowy
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ETA Storio 9186 90040 1,7l 2150W | 219 zł |
Czajnik elektryczny ETA Storio beżowy 918690040 | 199 zł |
Eta Czajnik elektryczny ETA Storio beżowy ETA918690040 | 199 zł |
Czajnik Eta Storio 918690040 Kremowy | 199 zł |
Czajnik elektryczny ETA Storio ETA918690040 | 199 zł |
ETA Storio 9186 90040 1,7l 2150W | 219 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje ETA Storio 9186 90040
Ceny na ETA Storio 9186 90040 |
---|---|---|---|---|
ETA Storio 9186 90040 beżowy | od 199 zł | 7 oferty | ||
ETA Storio 9186 90020 czarny | od 199 zł | 6 oferty | ||
ETA Storio 9186 90030 czerwony | od 199 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →