Czajnik elektryczny Adler AD 1346 2200 W 1.7 l
Zdjęcia 20 |
Adler AD 1346 |
|
Wyposażony w filtr zapobiegający osadzaniu się kamienia. Minimalna pojemność: 0,5 l
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Adler AD 1346 2200 W 1.7 l
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Adler AD 1346 Biały czajnik elektryczny z termometrem 17L STRIX AD 1346 Wh | 162 zł |
Adler AD 1346 czarny AGDM-CZAJ-ADL-045 | 167 zł |
Czajnik Adler AD 1346 Czarny | 167 zł |
Czajnik elektryczny metalowy ADLER AD 1346 1,7 L STRIX z termometrem - bia | 169 zł |
Adler Kettle with a Thermomete AD 1346b Electric, 2200 W, 1.7 L, Stainless | 200 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →