Czajnik elektryczny ETA Ela Mini 8599 90040 szary (ETA859990040)
Zdjęcia 5 |
ETA Ela Mini 8599 90040 2022 rokpodświetlenie |
|
Stosunkowo niedrogi model, charakteryzujący się zmniejszoną objętością użytkową i dość dużą mocą grzewczą jak na taką objętość. Dzięki temu kolba tego czajnika elektrycznego jest w stanie pomieścić aż 1,2 litra wody, co sprawia, że model ten będzie dobrym wyborem dla małej rodziny lub nawet jako czajnik podróżny. Jednocześnie do zagotowania wody wykorzystywany jest ukryty element grzejny o mocy 2100 W, co zapewnia wyjątkowo dużą szybkość podgrzewania.
Czajnik odziedziczył po pełnowymiarowej modyfikacji Ela (bez przedrostka „Mini” w nazwie) pokrywkę z przezroczystym wkładem. Dodatkowo dostępny jest zewnętrzny miernik poziomu wody, lecz w tym modelu wskaźnik napełnienia kolby przesunięty jest pod uchwyt. Kompaktowy czajnik elektryczny ETA Ela Mini posiada praktyczny filtr wykonany z wysokiej jakości mikrosiatki, dzięki któremu woda zostanie oczyszczona z kamienia. Stalowa misa szybko się nagrzewa i dłużej utrzymuje ciepło. Na platformie znajduje się miejsce na dyskretne przechowywanie przewodu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Kup ETA Ela Mini 8599 90040 szary
Czajnik elektryczny ETA Ela Mini 859990040 1,2 l | 119 zł |
Eta Czajnik elektryczny ETA Ela Mini 859990040 | 119 zł |
Czajnik bezprzewodowy ETA ELA Mini 8599 90040 Szara | 166 zł |