Czajnik elektryczny Ariete Moderna 2854/01 biały (00C285401AR0)
Zdjęcia 7 |
Ariete Moderna 2854/01 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Moderna 2854/01 biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete 2854 Nowoczesny czajnik elektryczny 2000 W pojemność 17 l bezprzewo | 329 zł |
Czajnik ARIETE 2854/01 Biały | 299 zł |
Czajnik elektryczny Ariete 2854/01 Moderna | 299 zł |
Czajnik ARIETE 2854/01 Biały | 299 zł |
Czajnik ARIETE 2854/01 Biały 2854-01 | 299 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Ariete Moderna 2854/01
Ceny na Ariete Moderna 2854/01 |
---|---|---|---|---|
Ariete Moderna 2854/01 biały | od 299 zł | 11 oferty | ||
Ariete Moderna 2854/02 czarny | od 288 zł | 8 oferty | ||
Ariete Moderna 2854/00 czerwony | od 289 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →