Ekspres do kawy Severin KA 9554 czarny
Zdjęcia 7 |
Severin KA 9554 czarny czerwony |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin KA 9554 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres do kawy Severin KA 9554 "Type" z tworzywa sztucznego w kolorze mat | 165 zł |
Przelewowy Severin KA 9554 czarny AGDM-EKS-SVN-111 | 199 zł |
Ekspres przelewowy SEVERIN KA 9554 | 199 zł |
Przelewowy ekspres do kawy SEVERIN KA 9554 | 270 zł |
EKSPRES DO KAWY | 219 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Severin KA 9554:
- Blokada kapania
- Automatyczne wyłączanie
Modyfikacje Severin KA 9554
Ceny na Severin KA 9554 |
---|---|---|---|---|
Severin KA 9554 czarny | od 165 zł | 6 oferty | ||
Severin KA 4817 czerwony | od 227 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →