Ekspres do kawy Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-101 srebrny
Zdjęcia 9 |
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-101 srebrny |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Kup Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-101 srebrny
Wszystkie ceny 18 →Melitta Caffeo Barista TS Smart F850-101 ekspres do kawy ze zbiornikiem na | 3 499 zł |
Ekspres ciśnieniowy Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-101 - srebrny | 3 750 zł |
Ekspres MELITTA Barista TS Smart F85/0-101 | 3 499 zł |
Melitta Barista TS Smart Srebrny - Ekspres ciśnieniowy 6761416 | 5 199 zł |
Flagowy ekspres do kawy niemieckiej marki Melitta ma stylową obudowę, wyświetlacz i dotykowe elementy sterujące. Oprócz wersji srebrnej w sprzedaży dostępne są modele w innym kolorze obudowy, na przykład, czarny Caffeo Barista TS Smart F85 / 0-102.
21 napój
Do elektroniki ekspresu do kawy wbudowano 21 program kawowy. Są zarówno wszystkie klasyczne napoje, w tym espresso, cappuccino, latte, crema, jak i te rzadsze, w tym Flat White, Long Black (skandynawskie americano), podwójne porcje, różne kombinacje kawy crema i ristretto.
Oprócz regulacji mocy, objętości i temperatury wody, dostępnych jest 8 profili, dla każdego indywidualnie zapisywane są ustawienia. Tryb intenseAroma jest również dostępny dla smakoszy: zwiększa ogólne nasycenie kawy poprzez wydłużenie czasu wstępnego zwilżania kawowej saszetki.
Dwa pojemniki na ziarna i podwójny dozownik
Ekspres do kawy, Melitta Caffeo Barista TS Smart F85 / 0-101 automatyzuje podstawowe procesy przygotowania. Mamy więc do dyspozycji dwukomorowy żarnowy młynek do kawy (po 135 g każdy) z automatycznym doborem ziaren zgodnie z wybranym programem. Dla napojów na bazie kawy crema kawa jest doprowadzana z prawej komory, a dla espresso - z lewej.
Dzięki automatycznemu spieniaczu do mleka łatwo jest też przygotować kawę z mlekiem. Cały zbiornik na mleko można myć w zmywarce, a sam dzbanek na mleko można zamocować po lewej lub prawej stronie od dozownika. Ten ostatni ma regulację wysokości i dwie wylewki. Oprócz tego, mają one sparowane wyjścia dla kawy i mleka, dzięki czemu nie tylko espresso lub americano, ale też kawę i napoje mleczne można wlać do dwóch filiżanek jednocześnie.
Automatyzacja i zdalny dostęp
Model wspiera higieniczne oczyszczanie systemu mlecznego parą i gorącą wodą. Urządzenie powiadomi o potrzebie wykonania tej procedury, a także o konieczności odkamieniania, wyświetlając odpowiedni komunikat na wyświetlaczu i oferując dalsze instrukcje postępowania. Firmowa aplikacja Melitta Connect pomoże Ci również szybko zrozumieć zasady konserwacji. Służy również do zdalnego sterowania ekspresem przez Bluetooth, programowania przepisów i innych ustawień.
Czynnikiem zatrzymującym przed zakupem Melitta Caffeo Barista TS Smart F85 / 0-101 jest wysoki koszt. Ale jest to w pełni uzasadnione flagowymi możliwościami modelu.
- Regulowana wysokość wylewki kawy
- Tryb oszczędzania energii
- Oświetlenie filiżanki
Modyfikacje Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-101
Ceny na Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-101 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-102 czarny | od 3 899 zł | 2 oferty | ||
Melitta Caffeo Barista TS Smart F85/0-101 srebrny | od 3 499 zł | 19 oferty | ||
Melitta Caffeo Barista TS Smart F86/0-100 stal nierdzewna | od 3 799 zł | 15 oferty |