Ekspres do kawy Melitta Caffeo Solo E950-222 czarny
Wideo 5Zdjęcia 15 |
Melitta Caffeo Solo E950-222 czarny |
|
Model E950-101 ma srebrne elementy sterujące i kranik do kawy
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Melitta Caffeo Solo E950-222:
- Dozownik kawy o regulowanej wysokości
- Tryb oszczędzania energii
Modyfikacje Melitta Caffeo Solo E950-222
Ceny na Melitta Caffeo Solo E950-222 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Solo E950-666 chrom | od 2 278 zł |
Melitta Caffeo Solo E950-222 czarny | od 1 566 zł | 2 oferty | ||
Melitta Caffeo Solo E950-333 grafit | od 1 495 zł | 3 oferty | ||
Melitta Caffeo Solo E950-103 srebrny | od 1 469 zł | 14 oferty | ||
Melitta Caffeo Solo E950-101 stal nierdzewna | od 1 349 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →