Ekspres do kawy Melitta Caffeo Barista T Smart Plus F86/0-400 stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Melitta Caffeo Barista T Smart Plus F86/0-400 stal nierdzewna |
|
Dwukomorowy zbiornik na ziarno z automatycznym wyborem, z aktualnym systemem ostrzegania o poziomie. Podświetlane filiżanki. Dysza do mleka w zestawie.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Caffeo Barista T Smart Plus F86/0-400 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Melitta Barista TS Smart PLUS Stal nierdzewna - Ekspres ciśnieniowy 677206 | 5 199 zł |
Melitta Melitta Barista TS Smart PLUS Stal nierdzewna Ekspres ciśnieniowy | 5 927 zł |
Ekspres ciśnieniowy Melitta Barista TS Smart F86/0-400 | 5 552 zł |
Ekspres do kawy Melitta BARISTA TS SMART PLUS stal nierdzewna F86/0-400 (w | 4 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →