Ekspres do kawy Melitta CI Touch F63/0-101 srebrny
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Melitta CI Touch F63/0-101 srebrny czarny srebrny |
|
Wygodny i funkcjonalny automatyczny ekspres do kawy (ekspres) z zaawansowanym technologicznie systemem sterowania i dwukomorowym pojemnikiem na ziarna (dwa rodzaje ziaren do różnych napojów przechowywane są w dwóch osobnych pojemnikach). Należy do modeli linii CI Touch z 2019 roku, których produkty skierowane są do wymagających użytkowników preferujących automatyczne przygotowywanie napojów kawowych i mlecznych według oryginalnej włoskiej receptury.
Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej. Wyposażony w przyjazny dla użytkownika system sterowania z powierzchnią dotykową i kolorowym wyświetlaczem TFT o wysokiej rozdzielczości. Obsługuje przygotowanie 10 rodzajów kaw oraz napojów kawowo-mlecznych, posiada wiele ustawień manualnych. Ekspres Melitta CI Touch F630-101 szybko iw pełni automatycznie przygotuje espresso, ristretto, lungo, americano, śmietankę do kawy, cappuccino, latte, latte macchiato, espresso macchiato oraz kawę z mlekiem.
Dodatkowo dostępny jest szybki zapas gorącego mleka, spienionego mleka oraz gorącej wody do zaparzania herbaty lub preparatów ziołowych. Istnieje możliwość regulacji stopnia zmielenia ziaren kawy we wbudowanym stalowym młynku żarnowym (5 stopni), temperatury (3 stopnie), mocy napoju (5 stopni) oraz jego objętości w zakresie od 25 do 225 ml. Możliwe jest zapisanie do czterech własnych przepisów. Ten model jest wyposażony w wyjmowaną jednostkę zaparzającą, obsługuje samooczyszczanie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Kup Melitta CI Touch F63/0-101 srebrny
Wszystkie ceny 11 →Melitta CI TOUCH F630-101 ekspres do kawy Bean to Cup 1400 W 18 l srebrny | 4 812 zł |
Ekspres ciśnieniowy Melitta CI Touch F63-101 | 2 999 zł |
Ekspres ciśnieniowy MELITTA CI Touch F63-101 | 3 111 zł |
Melitta Melitta CI Touch Ekspres ciśnieniowy | 4 331 zł |
Melitta CI Touch Srebrny - Ekspres ciśnieniowy 6761410 | 3 799 zł |
- Regulowana wysokość wylewki kawy
- Tryb oszczędzania energii
- Oświetlenie filiżanki
Modyfikacje Melitta CI Touch F63/0-101
Ceny na Melitta CI Touch F63/0-101 |
---|---|---|---|---|
Melitta CI Touch F63/0-102 czarny | od 2 899 zł | 15 oferty | ||
Melitta CI Touch F63/0-101 srebrny | od 2 899 zł | 11 oferty |