Ekspres do kawy Melitta Caffeo Solo E950-666 chrom
Wideo 5Zdjęcia 7 | Wkrótce w sprzedaży 2 278 zł Rodzaj: automatyczny; Wbudowany młynek do kawy; Żarna: metalowe; Rodzaj kawy: w ziarnach; Liczba przygotowanych filiżanek (jednocześnie): 2; Objętość pojemnika (l): 1.2; Pojemność młynka do kawy (g): 125; Pojemnik na mleko: podgrzewanie filiżanek / dzbanka; samooczyszczanie; wyświetlacz: ekran |
Melitta Caffeo Solo E950-666 chrom |
|
Dozownik kawy z regulacją wysokości. Tryb oszczędzania energii.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Melitta Caffeo Solo E950-666
Ceny na Melitta Caffeo Solo E950-666 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Solo E950-666 chrom | od 2 278 zł |
Melitta Caffeo Solo E950-222 czarny | od 1 553 zł | 1 oferta | ||
Melitta Caffeo Solo E950-333 grafit | od 1 495 zł | 1 oferta | ||
Melitta Caffeo Solo E950-103 srebrny | od 1 469 zł | 11 oferty | ||
Melitta Caffeo Solo E950-101 stal nierdzewna | od 1 350 zł | 9 oferty |