Ekspres do kawy Krups Evidence One EA 895E szary (EA895E10)
Zdjęcia 6 |
Krups Evidence One EA 895E szary grafit szary |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krups Evidence One EA 895E szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRUPS Ekspres ciśnieniowy KRUPS EA895E Evidence One Czarno-srebrny | 2 399 zł |
KRUPS EVIDENCE ONE EA895E (miedziany) | 2 399 zł |
Ekspres KRUPS Evidence One EA895E | 2 399 zł |
Ekspres ciśnieniowy do kawy KRUPS Evidence ONE EA895E | 3 696 zł |
Modyfikacje Krups Evidence One EA 895E
Ceny na Krups Evidence One EA 895E |
---|---|---|---|---|
Krups Evidence One EA 895N grafit | od 1 789 zł | 6 oferty | ||
Krups Evidence One EA 895E szary | od 2 399 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →