Ekspres do kawy Melitta Avanza Plus F27/0-103 stal nierdzewna
Zdjęcia 10 |
Melitta Avanza Plus F27/0-103 stal nierdzewna |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Avanza Plus F27/0-103 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres ciśnieniowy Melitta Avanza Plus F27/0-103 - czarny | 2 049 zł |
Melitta Melitta Avanza PLUS Szczotkowane aluminium Ekspres ciśnieniowy | 2 925 zł |
Melitta Avanza PLUS Szczotkowane aluminium - Ekspres ciśnieniowy 6772346 | 2 199 zł |
Ekspres ciśnieniowy Melitta Avanza Plus F27/0-103 | 2 268 zł |
Ekspres ciśnieniowy MELITTA Avanza Plus F27/0-103 | 2 049 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →