Ekspres do kawy Melitta Latticia OT F30/0-101 srebrny
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Melitta Latticia OT F30/0-101 srebrny czarny srebrny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Latticia OT F30/0-101 srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres MELITTA Latticia OT F300-101 Srebrny | 1 849 zł |
Ekspres MELITTA Latticia OT F300-101 Srebrny | 1 899 zł |
Melitta Latticia OT F300-101 | 1 899 zł |
Melitta Latticia OT F300-101 | 1 899 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Melitta Latticia OT F30/0-101
Ceny na Melitta Latticia OT F30/0-101 |
---|---|---|---|---|
Melitta Latticia OT F30/0-100 czarny | od 1 729 zł | 20 oferty | ||
Melitta Latticia OT F30/0-101 srebrny | od 1 849 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →