Ekspres do kawy Melitta Aroma Elegance Therm Deluxe stal nierdzewna (1012-06)
Zdjęcia 8 |
Melitta Aroma Elegance Therm Deluxe stal nierdzewna |
|
Tryb gotowania połowa dzbanka
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta Aroma Elegance Therm Deluxe stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Melitta 1012-03 AromaElegance DeLuxe ekspres do kawy czarny/stal nierdzewn | 449 zł |
Aroma Elegance DeLuxe Ekspres przelewowy | 740 zł |
Melitta Melitta Aroma Elegance DeLuxe Ekspres przelewowy | 740 zł |
Melitta Aroma Elegance Therm Deluxe 1012-06 | 615 zł |
Melitta Aroma Elegance DeLuxe - Ekspres przelewowy 6759689 | 649 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Melitta Aroma Elegance Therm Deluxe:
- Blokada kapania
- Automatyczne wyłączanie po 15 minutach
PolecamyPorównaj w tabeli →