Ekspres do kawy Krups Evidence EA 8901 biały
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Krups Evidence EA 8901 biały biały czarny |
|
Elegancki i niezawodny domowy automatyczny ekspres do kawy do użytku w domowej kuchni lub na potrzeby małego biura. Jest pozycjonowany jako wielofunkcyjny model klasy średniej z linii Evidence modelu 2018. Zapewnia szybkie i wysokiej jakości przygotowanie aromatycznego espresso, a także opartych na nim napojów kawowych i kawowo-mlecznych. Wyposażony w cyfrowy system sterowania z dotykowym wyświetlaczem OLED i możliwością dostrojenia parametrów pracy.
Wyposażony w system KRUPS Quattro Force, który dzięki wysokiej jakości zmieleniu ziaren na wysokich obrotach tworzy pyszne espresso z gęstą, kremową pianką. Przewidziano wykonanie 15 różnych programów roboczych. Oprócz standardowego i podwójnego espresso służy do przygotowywania kawowego lungo oraz podwójnego lungo, americano, ristretto i doppio. W przeciwieństwie do modeli niedrogich, ekspres do kawy Krups Evidence EA 8901 otrzymał automatyczny spieniacz do mleka, którego działanie wymaga minimalnej interwencji użytkownika. Wspomaga przygotowanie czterech wariantów popularnych napojów kawowych i mlecznych (zwykłe/podwójne cappuccino, regularne/podwójne latte macchiato), może podgrzewać mleko i dostarczać wodę o różnej temperaturze do zaparzenia trzech rodzajów herbat (ziołowa, zielona, biała).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Kup Krups Evidence EA 8901 biały
Wszystkie ceny 9 →Krups EA8901 Ekspres do Kawy 1450 W 23 L Biały | 1 999 zł |
KRUPS EVIDENCE ESSENTIAL EA8901 (biały) | 2 299 zł |
Ekspres KRUPS Evidence EA8901 | 2 179 zł |
Krups Evidence EA8901 | 2 179 zł |
Ekspres KRUPS Evidence EA8901 | 2 179 zł |
Modyfikacje Krups Evidence EA 8901
Ceny na Krups Evidence EA 8901 |
---|---|---|---|---|
Krups Evidence EA 8901 biały | od 1 999 zł | 10 oferty | ||
Krups Evidence EA 8908 czarny | od 2 099 zł | 6 oferty |