Ekspres do kawy Krups ProAroma F 309
Zdjęcia 8 |
Krups ProAroma F 309 |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krups ProAroma F 309
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Krups F30901 Przelewowy ekspres do kawy ProAroma szklany dzbanek funkcja u | 222 zł |
Krups Pro Aroma F 30908 | 228 zł |
Ekspres przelewowy KRUPS F30901 ProAroma | 120 zł |
Ekspres przelewowy KRUPS F30908 | 299 zł |
Krups F 309 01 Proaroma Drip Coffee Maker Biały One Size / EU Plug F30901P | 221 zł |
Krups F 309 08 Proaroma Drip Coffee Maker Czarny One Size / EU Plug F30908 | 221 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →