Ekspres do kawy Krups Virtuoso XP 442C stal nierdzewna (XP442C11)
Zdjęcia 15 |
Krups Virtuoso XP 442C stal nierdzewna |
|
Szybko działający, niezawodny i stosunkowo kompaktowy ręczny ekspres do kawy z termoblokiem przepływowym do przygotowywania aromatycznych, orzeźwiających napojów espresso, kawowych i kawowo-mlecznych na jego bazie. Ma elegancką i praktyczną konstrukcję zewnętrzną, która idealnie pasuje do każdej nowoczesnej kuchni. Przeznaczony do pracy z kawą mieloną lub saszetkami (porcjowane worki filtrujące z mieloną prażoną kawą prasowaną).
Wyposażony w ręczny spieniacz do mleka z przystawką pannarello, która służy do szybkiego spieniania mlecznej pianki do przygotowania cappuccino. Umieszczony jako produkt wyższej klasy w 2021 roku, przeznaczony do użytku w domowej lub biurowej kuchni. Całość uzupełnia wytrzymały metalowy uchwyt i dwa zaawansowane kremy filtrujące o różnych rozmiarach ze zoptymalizowanymi otworami do formowania charakterystycznej pachnącej piany.
W jednym cyklu roboczym ekspres do kawy Krups Virtuoso XP 442C może przygotować jedno lub dwa espresso (lub jedną porcję o podwójnej objętości). Prosty panel sterowania z przyciskami jest intuicyjny i niezawodny. Pojemność standardowego litrowego zbiornika na wodę nie wystarcza do przygotowania 10-15 standardowych porcji. Wytrzymała pompa i termoblok przepływowy o mocy 1400 W zapewniają minimalny czas oczekiwania na pierwszą filiżankę. Posiada platformę do biernego podgrzewania filiżanek oraz wyjmowaną stalową tackę ociekową.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Kup Krups Virtuoso XP 442C stal nierdzewna
Wszystkie ceny 13 →Krups Xp444c10 Virtuo Espresso Coffee Machine One Size | 900 zł |
Ekspres kolbowy KRUPS VIRTUOSO+ XP444C | 699 zł |
Krups EKSPRES KOLBOWY KRUPS VIRTUOSO XP442 | 700 zł |
Krups XP444C | 549 zł |
Ekspres ciśnieniowy kolbowy KRUPS XP444C 15 bar | 814 zł |
- Automatyczne wyłączanie po 30 minutach