Ekspres do kawy Krups Intuition Preference+ EA 875E srebrny (EA875E10)
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Krups Intuition Preference+ EA 875E srebrny grafit srebrny |
|
Ekspres domowy klasy premium z cyfrowym systemem sterowania, automatycznym spieniacz do mleka, wbudowanym młynkiem do kawy, funkcjami samoczyszczenia i podgrzewanymi filiżankami. Producent pozycjonuje jako wielofunkcyjny model wyższej półki cenowej z linii Krups Intuition modelu 2021. Wyposażony w nowoczesny system sterowania z intuicyjnym ekranem dotykowym i wielokolorowym podświetleniem programów użytkownika.
Obsługuje automatyczne przygotowanie wielu napojów, m.in. zwykłe i podwójne espresso, lungo, americano, cappuccino, ristretto, long black itp. W przeciwieństwie do tańszych modeli, ekspres do kawy Krups Intuition Preference + EA 875E wyposażony jest w automatyczny spieniacz do mleka, którego obsługa wymaga minimalnej interwencji użytkownika. Możliwość przygotowania delikatnego cappuccino (do dwóch porcji w cyklu), latte, latte macchiato, gorącego mleka i gorącej wody na herbatę lub herbaty ziołowe.
Konstrukcja ekspresu wykorzystuje niewyjmowaną jednostkę zaparzającą z funkcją wstępnego zwilżania. System Krups Quattro Force optymalizuje każdy z kluczowych etapów gotowania, zapewniając doskonałe rezultaty gotowania. Wbudowany stożkowy młynek ze stali nierdzewnej zapewnia 5 różnych poziomów mielenia. Istnieje możliwość dostosowania mocy, temperatury i objętości gotowego napoju.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Kup Krups Intuition Preference+ EA 875E srebrny
KRUPS INTUITION PREFERENCE+ EA875E (jasnoszary) | 3 099 zł |
Krups Intuition Preference+ EA875E | 3 199 zł |
Krups Intuition Preference+ EA875E | 3 199 zł |
Modyfikacje Krups Intuition Preference+ EA 875E
Ceny na Krups Intuition Preference+ EA 875E |
---|---|---|---|---|
Krups Intuition Preference+ EA 875U grafit | od 2 949 zł | 10 oferty | ||
Krups Intuition Preference+ EA 875E srebrny | od 3 099 zł | 3 oferty |