Ekspres do kawy Krups Intuition Experience+ EA 877D stal nierdzewna (EA877D10)
Zdjęcia 9 |
Krups Intuition Experience+ EA 877D stal nierdzewna |
|
Do wyboru 10 kolorów podświetlenia profili. Przepisy na zimne napoje.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krups Intuition Experience+ EA 877D stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRUPS Ekspres ciśnieniowy KRUPS EA877D10 ESP INTUITION EXPERIENCE+ Srebrny | 3 799 zł |
KRUPS INTUITION EXPERIENCE+ EA877D (stal /grafit) | 3 799 zł |
Ekspres KRUPS Intuition Experience+ EA877D Kawa mrożona EA877D | 3 799 zł |
Krups Intuition Experience + EA877A Kawa mrożona | 3 699 zł |
Krups Intuition Experience + EA877D Kawa mrożona | 3 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →