Ekspres do kawy Krups Nespresso Inissia XN 1005 czerwony
Zdjęcia 5 |
Krups Nespresso Inissia XN 1005 czerwony biały czerwony |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krups Nespresso Inissia XN 1005 czerwony
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nespresso Maszyna na Kapsułki Inissia xn1005 Firmy Krups Bardzo Szybka Got | 387 zł |
Nespresso Innisia - Red | 428 zł |
Ekspres na kapsułki KRUPS XN1005 Inissia | 296 zł |
Ekspres na kapsułki Krups Ekspres do Kawy na Kapsułki Krups Nespresso Inis | 399 zł |
Ekspres kapsułkowy KRUPS Nespresso Inissia XN 1005 | 540 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Krups Nespresso Inissia XN 1005:
- Tryb oszczędzania energii
- Automatyczne wyłączanie po 9 minutach
- Automatyczne wyrzucanie kapsułek
- Wyjmowana taca ociekowa
Modyfikacje Krups Nespresso Inissia XN 1005
Ceny na Krups Nespresso Inissia XN 1005 |
---|---|---|---|---|
Krups Nespresso Inissia XN 1001 biały | od 339 zł | 7 oferty | ||
Krups Nespresso Inissia XN 1005 czerwony | od 251 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →