Ekspres do kawy Krups Mini Me KP 123B srebrny
Zdjęcia 6 |
Krups Mini Me KP 123B srebrny |
|
Automatyczny ekspres na kapsułki o niewielkich rozmiarach do przygotowywania kawy i różnych napojów kawowych. Ze względu na niewielką szerokość korpusu (16 cm) nadaje się do stosowania w małych kuchniach, w których brakuje wolnej przestrzeni. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt średniej klasy. Ekspres Krups Mini Me KP 123B współpracuje z kapsułkami Nescafe Dolce Gusto. Technologia przygotowania napoju polega na wykorzystaniu specjalnych kapsułek (krążków wypełnionych różnymi mieszankami mielonej kawy naturalnej lub mieszanek zawierających mleko w proszku).
Aby rozpocząć proces parzenia wystarczy napełnić wbudowany zbiornik na wodę, umieścić wybraną kapsułkę w ekspresie, zamknąć pokrywę i nacisnąć przycisk start. Wszystkie parametry gotowania są optymalizowane automatycznie. Wyjątkiem jest liczba dostarczanej wody, którą reguluje się ręcznie (od 35 do 200 ml na filiżankę). Różnorodność napojów, które ten model może przygotować, ogranicza jedynie asortyment kapsułek Nescafe Dolce Gusto, a ich asortyment w drugiej połowie 2020 roku przekroczył 60 pozycji. Ekspres jest wyposażony w wyjmowany uchwyt na kubek z tacką, automatycznie przypomina o konieczności odkamieniania i wymaga minimalnej ręcznej konserwacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Kup Krups Mini Me KP 123B srebrny
Wszystkie ceny 15 →Krups Mini Me Ekspres do Kawy Szary 1500 WW 230 VV KP123B | 299 zł |
KRUPS Ekspres na kapsułki KRUPS Nescafe Dolce Gusto KP123B30 MINI ME ARCT. | 349 zł |
Ekspres KRUPS NESCAFE Dolce Gusto KP123B10 Mini Me Czarny | 340 zł |
Ekspres KRUPS NESCAFE Dolce Gusto KP123B10 Mini Me Czarny | 349 zł |
Model dla kapsułek Nescafe Dolce Gusto
Niedrogi ekspres na kapsułki Krups Mini Me KP 123B jest wykonany w nietypowym antropomorficznym designie i ma kompaktowe wymiary 16x31x24 cm i niewielką wagę 2,5 kg. Model wykonany jest w kolorze srebrnym, ale w sprzedaży można znaleźć również wypuszczoną wcześniej białą modyfikację Krups Mini Me KP 1201. Urządzenie jest przeznaczone dla użycia markowych kapsułek kawy Nescafe Dolce Gusto, których jest bardzo dużo na rynku, a szerokie możliwości urządzenia w przygotowywaniu różnych napojów wprowadzą do Twojego życia różnorodny smak. Model może przygotować w 1 cyklu porcjowany napój o objętości podstawowej: ristretto (35 ml), espresso (50 ml), lungo (120 ml), cappuccino na ciepło i zimno (240 ml), gorąca czekolada (210 ml), latte macchiato (220 ml), herbata (220 ml), a także różne miksy kawowo-mleczne.
Regulowana taca ociekowa
Sterowanie ekspresem sprowadza się do prostego wyboru określonej ilości wody za pomocą suwaka systemu sterowania Play&Select, który porusza się po skali oznaczonej podziałkami oraz przycisku startu programu. Każda kapsułka posiada podobny znacznik, wskazujący położenie selektora, więc wystarczy postępować zgodnie z prostymi wskazówkami na opakowaniu, aby uzyskać najlepszy smak i aromat. Urządzenie wyposażone jest w przezroczysty, wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 800 ml oraz mocny element grzejny o mocy 1500 W, który nagrzewa urządzenie w 30 sekund i szybko przygotowuje napoje. Wyjmowaną tackę ociekową można ustawić na jednej z 4 możliwych wysokości, aby dopasować ją do wybranej filiżanki. Wbudowana funkcja oszczędzania energii wyłącza urządzenie po 5 minutach zakończenia aktywności. Producent udziela 2 letniej gwarancji na urządzenie.
- Uchwyt na kubek z regulacją wysokości
- Wyjmowana taca ociekowa
- Skala poziomu wody
Modyfikacje Krups Mini Me KP 123B
Ceny na Krups Mini Me KP 123B |
---|---|---|---|---|
Krups Mini Me KP 1201 biały | od 549 zł | 3 oferty | ||
Krups Mini Me KP 1208 czarny | od 496 zł | 2 oferty | ||
Krups Mini Me KP 123B srebrny | od 299 zł | 17 oferty |