Ekspres do kawy Krups Mini Me KP 1201 biały
Zdjęcia 14 |
Krups Mini Me KP 1201 biały |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Krups Mini Me KP 1201:
- Uchwyt na kubek z regulacją wysokości
- Wyjmowana taca ociekowa
- Skala poziomu wody
Modyfikacje Krups Mini Me KP 1201
Ceny na Krups Mini Me KP 1201 |
---|---|---|---|---|
Krups Mini Me KP 1201 biały | od 560 zł | 3 oferty | ||
Krups Mini Me KP 1208 czarny | od 490 zł | 2 oferty | ||
Krups Mini Me KP 123B srebrny | od 303 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →