Ekspres do kawy Krups Nespresso Essenza Mini Aeroccino XN 1111 kość słoniowa
Zdjęcia 4 |
Krups Nespresso Essenza Mini Aeroccino XN 1111 kość słoniowa |
|
W zestawie spieniacz do mleka
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krups Nespresso Essenza Mini Aeroccino XN 1111 kość słoniowa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres do kawy kapsułkowy Krups XN1111 | 645 zł |
KRUPS-NESPRESSO Ekspres na kapsułki KRUPS-NESPRESSO Essenza Mini XN1111 Bi | 899 zł |
Krups Essenza Mini + Aeroccino3 | 649 zł |
Krups Essenza Mini + Aeroccino3 | 799 zł |
Krups Xn 1111 Essenza Mini Capsules Coffee Maker Biały One Size / EU Plug | 832 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →