Ekspres do kawy Krups Nespresso Essenza Mini XN 1101 kość słoniowa
Zdjęcia 3 |
Krups Nespresso Essenza Mini XN 1101 kość słoniowa |
|
Ekspres na kapsułki Krups to elegancki i kompaktowy (tylko 9 cm szerokości) model do łatwego przygotowywania napojów kawowych z kapsułek Nespresso. Reprezentuje średni przedział cenowy i jest odpowiedni przede wszystkim dla osób ceniących sobie prostotę i bezpretensjonalność w pielęgnacji (w tym celu między innymi zastosowano tu cykl samooczyszczania). Ekspres posiada mały zbiornik na wodę o pojemności 600 ml, który można łatwo wyjąć w celu uzupełnienia zapasów płynów.
Ekspres do kawy Krups Nespresso Essenza Mini XN 1101 jest wyposażony w pompę o ciśnieniu 19 barów, która ma za zadanie zapewnić wysokiej jakości ekstrakcję i ujawnić cały aromat i smak kawy. Za prędkość odpowiada przede wszystkim grzałka o mocy 1200 W. Sterowanie jest tak proste, jak to tylko możliwe i pozwala wybrać standardowe espresso lub lungo (o zwiększonej objętości), jednak konkretny napój, który otrzymasz, zależy tylko od użytych kapsułek. Zwracamy również uwagę, że urządzenie jest wykonane w dwóch kolorach - czarnym i kości słoniowej, ale w sprzedaży można znaleźć wersję całkowicie czarną oraz odmianę czarno-szarą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Kup Krups Nespresso Essenza Mini XN 1101 kość słoniowa
Wszystkie ceny 12 →Krups Essenza Mini Ekspres do Kawy Biały/Czarny 1450W 240V XN1101PR5 | 399 zł |
KRUPS-NESPRESSO Ekspres na kapsułki KRUPS-NESPRESSO Essenza Mini XN1101 Bi | 399 zł |
Ekspres KRUPS Nespresso Essenza Mini XN1101 Biały | 399 zł |
Ekspres kapsułkowy KRUPS Nespresso Essenza Mini XN1101 | 770 zł |
Ekspres KRUPS Nespresso Essenza Mini XN1101 Biały | 399 zł |
- Automatyczne wyłączanie po 9 minutach
- Pojemnik na 6 zużytych kapsułek
Modyfikacje Krups Nespresso Essenza Mini XN 1101
Ceny na Krups Nespresso Essenza Mini XN 1101 |
---|---|---|---|---|
Krups Nespresso Essenza Mini XN 1108 czarny | od 399 zł | 11 oferty | ||
Krups Nespresso Essenza Mini XN 1101 kość słoniowa | od 399 zł | 13 oferty | ||
Krups Nespresso Essenza Mini XN 110B szary | od 399 zł | 8 oferty |