Ekspres do kawy Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9205 czerwony (XN9205K)
Zdjęcia 6 |
Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9205 |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9205 czerwony
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Krups Nespresso VERTUO Pop XN9205 Cafetière à kapsułki machine à expresso | 402 zł |
Ekspres na kapsułki Krups Krups Nespresso Vertuo Pop Spicy Red XN9205, cap | 508 zł |
Krups Vertuo Pop XN9205 | 519 zł |
Ekspres KRUPS Nespresso Vertuo Pop XN9205 | Bezpłatny transport | 529 zł |
Ekspres KRUPS Nespresso Vertuo Pop XN9205 | Bezpłatny transport | 519 zł |
Krups Nespresso Vertuo Pop Ekspresy do Kawy Czerwony/Czarny Red Pepper 126 | 354 zł |
Modyfikacje Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9205
Ceny na Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9205 |
---|---|---|---|---|
Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9201 biały | od 294 zł | 12 oferty | ||
Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9205 czerwony | od 354 zł | 7 oferty | ||
Krups Nespresso Vertuo Pop XN 9204 turkusowy | od 402 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →