Ekspres do kawy Krups Piccolo XS KP 1A0531 czerwony
Zdjęcia 7 |
Krups Piccolo XS KP 1A0531 czerwony |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Krups Piccolo XS KP 1A0531:
- Uchwyt na kubek z regulacją wysokości
Modyfikacje Krups Piccolo XS KP 1A0531
Ceny na Krups Piccolo XS KP 1A0531 |
---|---|---|---|---|
Krups Piccolo XS KP 1A0131 biały | od 438 zł | 3 oferty | ||
Krups Piccolo XS KP 1A0831 czarny | od 450 zł | 1 oferta | ||
Krups Piccolo XS KP 1A0531 czerwony | od 250 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →