Ekspres do kawy Krups Piccolo XS KP 1A0131 biały
Zdjęcia 7 |
Krups Piccolo XS KP 1A0131 biały biały czarny |
|
Stylowy, kompaktowy i szybko działający ekspres do kawy na kapsułki do przygotowywania kawy, kawy, napojów kawowych i mlecznych. Przeznaczony do współpracy z kapsułkami Nescafe Dolce Gusto (kapsułki te zawierają różnego rodzaju mieloną kawę naturalną lub mieszanki zawierające mleko w proszku). Do przygotowania wystarczy włożyć płytę do ekspresu, zamknąć pokrywę i rozpocząć proces jednym przyciskiem.
Nie ma potrzeby dostosowywania programu gotowania, nie ma potrzeby ustawiania temperatury, wszystkie operacje są zautomatyzowane i wykonywane w najlepszy możliwy sposób. W zaledwie 30 sekund ekspres Krups Piccolo XS KP 1A0131 przygotuje orzeźwiające espresso, a w minutę pachnące cappuccino, którego smak zachwyci nawet wyrafinowanych smakoszy. Krajowe sieci handlowe oferują ponad 30 różnych wariantów kapsułek z różnymi rodzajami kawy i rodzajami napojów kawowych.
Ci, którzy lubią ciąć koszty, mogą kupić i używać kompatybilnych pojemników wielokrotnego użytku (bez oficjalnego certyfikatu, mogą unieważnić gwarancję). Wykonane są z tworzywa sztucznego z gumową osłoną i wyposażone są w siatkę z tworzywa sztucznego / stali nierdzewnej. Takie pojemniki pozwalają na użycie kawy z własnego zmielenia, co znacznie obniża koszt napoju. Potężny, natychmiastowy termoblok grzejny (1340 W) i pompa zaprojektowana na ciśnienie do 15 barów stwarzają optymalne warunki dla wysokiej jakości ekstrakcji i nie wymagają ręcznej konserwacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Kup Krups Piccolo XS KP 1A0131 biały
KRUPS YY5218FD KRU1695174256839 | 482 zł |
Ekspres kapsułkowy KRUPS Piccolo XS KP1A01 | 436 zł |
Ekspres kapsułkowy KRUPS Piccolo XS KP1A01 | 2 422 zł |
- Uchwyt na kubek z regulacją wysokości
Modyfikacje Krups Piccolo XS KP 1A0131
Ceny na Krups Piccolo XS KP 1A0131 |
---|---|---|---|---|
Krups Piccolo XS KP 1A0131 biały | od 436 zł | 3 oferty | ||
Krups Piccolo XS KP 1A0831 czarny | od 450 zł | 1 oferta |