Ekspres do kawy Krups Intuition Preference+ EA 875U grafit (EA875U10)
Wideo 1Zdjęcia 20 |
Krups Intuition Preference+ EA 875U grafit grafit srebrny |
|
Wybór koloru podświetlenia do swoich przepisów
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Krups Intuition Preference+ EA 875U grafit
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRUPS INTUITION PREFERENCE+ EA875U (grafit) | 2 999 zł |
Krups Intuition Preference+ Ea875U | 2 949 zł |
Ekspres KRUPS Intuition Preference+ EA875U10 | 2 949 zł |
Ekspres KRUPS Intuition Preference+ EA875U10 | 2 949 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Krups Intuition Preference+ EA 875U
Ceny na Krups Intuition Preference+ EA 875U |
---|---|---|---|---|
Krups Intuition Preference+ EA 875U grafit | od 2 949 zł | 9 oferty | ||
Krups Intuition Preference+ EA 875E srebrny | od 2 933 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →