Ekspres do kawy Krups Evidence EA 8908 czarny
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Krups Evidence EA 8908 czarny biały czarny |
|
Automatyczny ekspres do kawy do użytku domowego lub na potrzeby małego biura. Jest pozycjonowany jako wielofunkcyjny model średniego poziomu z linii Evidence modelu 2019. Zapewnia szybkie i wysokiej jakości przygotowanie aromatycznego espresso, a także opartych na nim napojów kawowych i kawowo-mlecznych. Wyposażony w cyfrowy system sterowania z możliwością precyzyjnego dostrojenia parametrów pracy oraz jasny dotykowy wyświetlacz OLED.
Obsługuje przygotowanie 15 różnych przepisów. Wyposażony w system KRUPS Quattro Force, który dzięki wysokiej jakości zmieleniu ziaren na wysokich obrotach tworzy pyszną kawę z gęstą kremową pianką. Oprócz standardowego i podwójnego espresso służy do przygotowywania kawowego lungo oraz podwójnego lungo, ristretto, doppio i americano. W przeciwieństwie do tańszych modeli, ekspres do kawy Krups Evidence EA 8908 otrzymał w pełni zautomatyzowany spieniacz do mleka ze standardowym pojemnikiem na mleko, którego obsługa praktycznie nie wymaga ingerencji użytkownika.
Ekspres umożliwia przygotowanie czterech opcji popularnych napojów kawowo-mlecznych (cappuccino, double cappuccino, latte macchiato, double latte macchiato), może podgrzać mleko i zaparzyć trzy rodzaje herbaty (ziołowa, zielona, biała). Trwała, niewyjmowana jednostka zaparzacza na mokro zapewnia optymalną ekstrakcję i doskonały smak kawy. System sterowania reguluje nasycenie, temperaturę i objętość napoju.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Kup Krups Evidence EA 8908 czarny
Wszystkie ceny 6 →Krups EA8908 Evidence Automatyczny Ekspres Do Kawy Metal/Plastik 1450 W 23 | 3 226 zł |
KRUPS EVIDENCE ESSENTIAL EA8908 (czarny) | 2 099 zł |
Ekspres KRUPS Evidence EA8908 | 2 099 zł |
Ekspres ciśnieniowy KRUPS Evidence EA8908 | 2 277 zł |
Ekspres KRUPS Evidence EA8908 | 2 099 zł |
Ekspres KRUPS Evidence EA8908 EA8908 CZARNY | 2 099 zł |
Modyfikacje Krups Evidence EA 8908
Ceny na Krups Evidence EA 8908 |
---|---|---|---|---|
Krups Evidence EA 8901 biały | od 1 999 zł | 10 oferty | ||
Krups Evidence EA 8908 czarny | od 2 099 zł | 6 oferty |