Ekspres do kawy Krups Infinissima KP 1708 czarny
Zdjęcia 4 |
Krups Infinissima KP 1708 czarny |
|
Przygotowanie zimnych napojów
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Krups 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Krups.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Krups Infinissima KP 1708
Ceny na Krups Infinissima KP 1708 |
---|---|---|---|---|
Krups Infinissima KP 1701 biały | od 270 zł | 2 oferty | ||
Krups Infinissima KP 1708 czarny | od 443 zł | 2 oferty | ||
Krups Infinissima KP 1705 czerwony | od 628 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →