Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 779 biały (NICR 779)
Zdjęcia 4 |
Nivona CafeRomatica 779 biały |
|
Wygodny i niezawodny automatyczny ekspres z autorskim systemem Aroma Balance do przygotowywania aromatycznego espresso i napojów na jego bazie. Producent pozycjonuje go, jako produkt ze średniej półki cenowej z linii Nivona CafeRomatica 2019. Działa dobrze zarówno z kawą ziarnistą, jak i mieloną. Potrafi w pełni zautomatyzować wszystkie etapy przygotowania (mielenie, ugniatanie kawy mielonej, jej wstępne zwilżanie, podgrzewanie wody i parzenie).
Użytkownik musi tylko aktywować odpowiedni program i po krótkim czasie odebrać filiżankę pysznego pobudzającego napoju. Ekspres Nivona NICR 779 jest w stanie samodzielnie przygotować espresso (zwykłe lub podwójne), espresso lungo, americano, kawę crema, cappuccino, latte macchiato. Jest opcja podgrzewania mleka i gorącej wody do parzenia herbaty. Wyposażony w cyfrowy system sterowania z małym kolorowym wyświetlaczem i możliwością zapisywania własnego przepisu. Do mielenia ziaren przeznaczony jest młynek stożkowy ze stalowymi żarnami i kontrolą mielenia. Jest kontrola mocy (5 opcji) i objętości gotowego napoju. Dzięki imponującemu zbiornikowi na wodę o pojemności 2,2 l i dużemu pojemnikowi na ziarna, model ten może zaspokoić potrzeby małego biura. System samooczyszczania pomaga utrzymać ekspres do kawy w idealnym stanie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nivona 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nivona.
Kup Nivona CafeRomatica 779 biały
Wszystkie ceny 13 →Ekspres NIVONA CafeRomatica 779 | 2 700 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Nivona Cafe Romatica 779 biały AGDM-EKS-NIV-119 | 3 199 zł |
Ekspres NIVONA CafeRomatica 779 | 2 700 zł |
NIVONA Ekspres ciśnieniowy NIVONA Romatica 779 | 3 178 zł |
Nivona CafeRomatica 779 | 2 700 zł |
Automatyczny ekspres do kawy
Prezentowany w 2019 roku model niemieckiej marki Nivona należy do automatycznych ekspresów do kawy ze średniej półki cenowej. Wyposażony jest w młynek do kawy z możliwością wyboru jednego z trzech stopni zmielenia kawy oraz dodatkową izolacją akustyczną. Do dyspozycji jest również automatyczny spieniacz do mleka z opcją regulacji wysokości pianki do milimetra i zapisywania ustawień. To dość rzadka, ale pożądana funkcja, która zachwyci miłośników napojów kawowych z mlekiem.
Nivona NICR 779 oferuje zestaw 8 programów: espresso, kawa crema, lungo, americano, cappuccino, latte macchiato, gorące mleko i gorąca woda. Dodatkowo można ustawić stopień zmielenia kawy (5 stopni) oraz wybrać temperaturę wody (3 ustawienia). Dodatkowo dostępny jest tryb programowania własnego przepisu „Moja kawa”.
Do domu lub biura
Do przydatnych cech modelu należą: podgrzewanie filiżanek, obecność dwóch wylewek oraz dozownik o regulowanej wysokości (maksymalna wysokość 14 cm), który pozwala na użycie niemal każdego naczynia i natychmiastowe przygotowanie kawy dla dwóch osób.
Ekspres sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Wspomaga temu bardzo duży zbiornik na wodę (2,2 l) i 250-gramowa pojemność młynka. Brak osobnego pojemnika na mleko raczej doda uniwersalnośći: w domu można go wlać do filiżanki, a w biurze - do większego dzbanka.
Łatwość w obsłudze i konserwacji
Dla konserwacji ekspres posiada opcję samooczyszczania z przepłukiwaniem całego systemu i spieniacz osobno oraz odkamienianie. Aparat zaparzający i tackę ociekową można wyjąć, co również ułatwia czyszczenie.
Do sterowania ekspres posiada wyświetlacz i pokrętła. A do zdalnego przygotowywania kawy i zmiany ustawień można skorzystać z aplikacji mobilnej Nivona: interakcja odbywa się za pomocą Bluetooth.
Wadą tego ekspresu dla smakoszy jest brak klasycznego programu cappuccino. Prawidłowy proces przygotowania polega na dodaniu mleka do kawy, ale tutaj jest odwrotnie. Rozwiązaniem jest wybranie programu espresso, a następnie przygotowanie mlecznej pianki. Oprócz tego Nivona NICR 779 — jest to funkcjonalny ekspres do kawy, cena którego jest akceptowalna w stosunku do dostępnych funkcji.
- Dozownik kawy o regulowanej wysokości
- Automatyczna kontrola poziomu wody i ziaren kawy
- Oświetlenie filiżanki