Ekspres do kawy Melitta CI Touch Plus F63/0-103 szary
Zdjęcia 3 |
Melitta CI Touch Plus F63/0-103 szary |
|
Dwa zbiorniki dla różnych ziaren z ręcznym przełącznikiem
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Melitta CI Touch Plus F63/0-103 szary
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres ciśnieniowy Melitta Caffeo CI Touch Plus F63/0-103 - srebrno-czarn | 2 999 zł |
Ekspres ciśnieniowy Melitta CI Touch F630-103 | 2 999 zł |
Melitta Melitta CI Touch PLUS Ekspres ciśnieniowy | 4 331 zł |
Melitta CI Touch PLUS Czarny - Ekspres ciśnieniowy 6771976 | 3 799 zł |
CI Touch PLUS Ekspres ciśnieniowy | 4 331 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Melitta CI Touch Plus F63/0-103:
- Regulowana wysokość wylewki kawy
- Tryb oszczędzania energii
- Oświetlenie filiżanki
PolecamyPorównaj w tabeli →