Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 795 srebrny (NICR 795)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Nivona CafeRomatica 795 srebrny |
|
Ekspres do kawy marki Nivona można zaliczyć do średniego segmentu cenowego. Model reprezentuje siódmą serię CafeRomatica, którą wyróżnia obecność automatycznego ekspresu do cappuccino z rurką wylotową i dwoma wylotami do podłączenia do dozownika (zarówno po lewej, jak i prawej stronie), młynka do kawy z metalowymi stożkowymi kamieniami młyńskimi i kolorowy wyświetlacz. Ten ostatni uzupełnia główne sterowanie - przełącznik obrotowy obsługujący krótkie i długie naciśnięcia.
Urządzenie wyposażone jest także w moduł Bluetooth, dzięki czemu obsługuje synchronizację ze smartfonem oraz zdalne sterowanie za pomocą autorskiej aplikacji mobilnej. Ekspres Nivona CafeRomatica 795 posiada 7 automatycznych programów przygotowania, w tym właściwe Americano i Cappuccino (w pierwszej kolejności dodawane jest espresso, a następnie odpowiednio gorąca woda lub mleczna pianka).
Ponadto możesz zapisać w pamięci do 5 swoich przepisów. Dodatkowe cechy modelu to czujnik obecności ziaren (ostrzega, że nie wystarczy ich na kolejny cykl gotowania), ulepszona izolacja akustyczna, podświetlenie filiżanek oraz obecność kółek na spodzie do przesuwania korpusu po stole. Na platformie urządzenia znajduje się pompa Sysko o ciśnieniu 15 bar, termoblok przepływowy o mocy 1455 W oraz wyjmowany zespół zaparzający mieszczący aż 15 gramów kawy (umożliwiający w ten sposób przygotowanie bardzo mocnych napojów w razie potrzeby ). Warto również podkreślić obecność różnych wariantów kolorystycznych ekspresu w sprzedaży, w tym białej i czarnej.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nivona 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nivona.
Kup Nivona CafeRomatica 795 srebrny
Wszystkie ceny 16 →Nivona W pełni automatyczny ekspres do kawy NICR795 NICR 795 tytan/chrom 3 | 3 759 zł |
Ekspres ciśnieniowy Nivona CafeRomatica NICR 795 - tytanowy | 3 199 zł |
Nivona Ekspres cisnieniowy NIVONA 795 HKNIVECNICR7950 | 3 263 zł |
Nivona CafeRomatica 795 | 2 900 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Nivona Cafe Romatica 795 tytanowy AGDM-EKS-NIV-13 | 3 415 zł |
- Dozownik kawy o regulowanej wysokości
- Automatyczna kontrola poziomu wody i ziaren kawy
- Oświetlenie filiżanki
Modyfikacje Nivona CafeRomatica 795
Ceny na Nivona CafeRomatica 795 |
---|---|---|---|---|
Nivona CafeRomatica 796 biały | od 3 189 zł | 13 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 790 czarny | od 2 799 zł | 18 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 791 czarny | od 2 435 zł | 16 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 795 srebrny | od 2 900 zł | 17 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 799 stal nierdzewna | od 3 169 zł | 15 oferty |