Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 791 czarny (NICR 791)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Nivona CafeRomatica 791 czarny |
|
Aroma Balance System - tryb pozwalający na osiągnięcie idealnego aromatu i ekstrakcji kawy.
Różnica między modelami 791 i 790 polega na braku filtra wody.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nivona 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nivona.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nivona CafeRomatica 791 czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nivona CafeRomatica 791 | 2 435 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Nivona Cafe Romatica 791 czarny AGDM-EKS-NIV-138 | 2 671 zł |
Ekspres ciśnieniowy Nivona Nicr 791 | 2 599 zł |
NIVONA Cafe Romatica 791 NIVONA Cafe Romatica 791 | 2 499 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Nivona CafeRomatica 791
Ceny na Nivona CafeRomatica 791 |
---|---|---|---|---|
Nivona CafeRomatica 796 biały | od 3 199 zł | 13 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 790 czarny | od 2 799 zł | 20 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 791 czarny | od 2 435 zł | 14 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 795 srebrny | od 2 900 zł | 15 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 799 stal nierdzewna | od 3 169 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →