Ekspres do kawy Nivona Cube 4'102 biały (300004102)
Zdjęcia 9 |
Nivona Cube 4'102 biały biały czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nivona 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nivona.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nivona Cube 4'102 biały
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nivona Ekspres do kawy CUBE 4102 kremowy | 2 077 zł |
Nivona Ekspres do kawy CUBE 4102 kremowa biel HKNIVECCUBE4102 | 2 227 zł |
Ekspres ciśnieniowy Nivona CUBE 4102 | 2 299 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Nivona Cube NIV4102 kremowa biel/czarny AGDM-EKS- | 2 249 zł |
Ekspres NIVONA Cube 4102 | 1 970 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Nivona Cube 4'102
Ceny na Nivona Cube 4'102 |
---|---|---|---|---|
Nivona Cube 4'102 biały | od 1 898 zł | 14 oferty | ||
Nivona Cube 4'106 czarny | od 1 899 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →