Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 799 stal nierdzewna (NICR 799)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Nivona CafeRomatica 799 stal nierdzewna |
|
Automat do kawy Nivona to średniej klasy ekspres do kawy, który jest wyposażony w automatyczne cappuccinatore i wygodne elementy sterujące do wybierania i dostosowywania receptur. Do przyjemnych bonusów urządzenia należy możliwość zdalnego sterowania i zarządzania (poprzez aplikację mobilną), dzięki czemu np. możesz wybrać napój na dziś jeszcze leżąc w łóżku, ale i tak musisz podstawić filiżankę, aby go przygotować samodzielnie (po uprzednim spłukaniu).
Automatyczny ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 799 zapewnia przyzwoity zestaw programów, w których oprócz espresso i americano znajdują się inne przepisy dla smakoszy, w tym lungo, kawa crema, latte macchiato itp. Niemal każdy napój można spersonalizować „dla siebie”, zmieniając moc, temperaturę, objętość. Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia aż 5 własnych receptur (funkcja Moja Kawa).
Cappuccinatore otrzymało oddzielną rurkę, dzięki czemu rolę pojemnika na mleko może pełnić zarówno zwykła filiżanka, jak i tetrapak lub inny pojemnik. Za mielenie odpowiadają metalowe żarna, wysokiej jakości ekstrakcję zapewni pompa o ciśnieniu 15 barów, a szybkie nagrzewanie zapewni przepływowy termoblok o mocy 1445 W. Inne cechy warte podkreślenia to ulepszona izolacyjność akustyczna obudowy, a także dostępność innych wariantów kolorystycznych w sprzedaży: oprócz wersji ze srebrnym panelem przednim można znaleźć wersję z białym frontem lub całkowicie czarnym Model.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nivona 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nivona.
Kup Nivona CafeRomatica 799 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 15 →Ekspres ciśnieniowy Nivona CafeRomatica NICR 799 - stal nierdzewna | 3 299 zł |
Ciśnieniowy automatyczny Nivona Cafe Romatica 799 stalowy AGDM-EKS-NIV-141 | 3 169 zł |
Ekspres NIVONA CafeRomatica 799 | 3 198 zł |
NIVONA Ekspres ciśnieniowy NIVONA Romatica 799 | 3 700 zł |
- Dozownik kawy o regulowanej wysokości
- Automatyczna kontrola poziomu wody i ziaren kawy
- Oświetlenie filiżanki
Modyfikacje Nivona CafeRomatica 799
Ceny na Nivona CafeRomatica 799 |
---|---|---|---|---|
Nivona CafeRomatica 796 biały | od 3 199 zł | 13 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 790 czarny | od 2 799 zł | 19 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 791 czarny | od 2 435 zł | 14 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 795 srebrny | od 2 900 zł | 15 oferty | ||
Nivona CafeRomatica 799 stal nierdzewna | od 3 169 zł | 16 oferty |