Ekspres do kawy Melitta Caffeo Purista F23/0-102 stal nierdzewna
Zdjęcia 6 |
Melitta Caffeo Purista F23/0-102 stal nierdzewna |
|
Szerokość obudowy zaledwie 20 cm
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Melitta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Melitta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Melitta Caffeo Purista F23/0-102
Ceny na Melitta Caffeo Purista F23/0-102 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Purista F23/0-002 czarny | od 1 698 zł | 12 oferty | ||
Melitta Caffeo Purista F23/0-101 srebrny | od 1 590 zł | 14 oferty | ||
Melitta Caffeo Purista F23/0-102 stal nierdzewna | od 1 679 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →